Nowa Huta Dlaczego Nie


Uwaga! Strona archiwalna. Aktualne wiadomości o cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!
dostępne są na stronie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Wyszukiwarka

Newsletter

Kliknij tutaj i wypełnij formularz jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach.

Wydarzenie
58.Nowa Huta. Dlaczego Nie?! - Świat według Hanny Chrzanowskiej - koncert dla Pól Nadziei

58.Nowa Huta. Dlaczego Nie?! - Świat według Hanny Chrzanowskiej - koncert dla Pól Nadziei

Termin: 6 kwietnia 2019 r. 

Miejsce: kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski (Arka Pana), ul. Obrońców Krzyża 1

Jak co roku, wiosenny koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! dedykowany jest Polom Nadziei - akcji charytatywnej Hospicjum św. Łazarza.

Wystąpią:

Agata Bernadt – śpiew, słowo, Lidia Jazgar – śpiew, Marzena Florkowska – słowo, Dariusz Kowalski – słowo, Grzegorz Dowgiałło – śpiew, Michał Ziomek – śpiew, Joachim Mencel – fortepian, lira korbowa, Ryszard Brączek – gitara, Tomasz Grzybowski – gitara, Adam Prucnal – skrzypce, Grzegorz Piętak – kontrabas, Przemek Pacan – perkusja.

Bezpłatne zaproszenia już wkrótce!

powrót do listy wydarzeń...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE