Harcerski Zespół Ratowniczy, Nowa Huta Dlaczego Nie


Uwaga! Strona archiwalna. Aktualne wiadomości o cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!
dostępne są na stronie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

WyszukiwarkaOrganizatorzy

Newsletter

Kliknij tutaj i wypełnij formularz jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach.

Harcerski Zespół Ratowniczy

Harcerski Zespół Ratowniczy jest klubem harcerskim, działającym ściśle wg kryteriów działalności  drużyn i klubów specjalnościowych. HZR zrzesza harcerzy starszych oraz instruktorów, którzy nie mogą rozwijać swoich zainteresowań z dziedziny ratownictwa i pierwszej pomocy w swoich macierzystych jednostkach. HZR działa przede wszystkim na terenie Nowej Huty.

Do głównych celów Harcerskiego Zespołu Ratowniczego należy prowadzenie działalności ratowniczej, prewencyjnej, szkoleniowej oraz edukacyjnej w zakresie szeroko rozumianego ratownictwa i profilaktyki bezpieczeństwa dla hufca Kraków Nowa Huta i wchodzących w jego skład szczepów i drużyn.

Kadrę zespołu tworzą obecnie osoby, które kończyły kursy organizowane przez Zespół. Jego szefem  jest pwd. Grzegorz Fita.

HZR jest z nami od 2006 roku, kiedy to po raz pierwszy zabezpieczył imprezę z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! (koncert Krzysztofa Krawczyka).

www.hzr-zhp.pl

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE