Nowa Huta Dlaczego Nie


Uwaga! Strona archiwalna. Aktualne wiadomości o cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!
dostępne są na stronie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Wyszukiwarka

Newsletter

Kliknij tutaj i wypełnij formularz jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach.

Aktualność
Pożegnanie Przyjaciela Cyklu

Pożegnanie Przyjaciela Cyklu

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś.P. STANISŁAWA MADEJA - Radnego, wieloletniego Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie, Przyjaciela cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

W imieniu koordynatora cyklu posła Ireneusza Rasia oraz organizatorów składamy najszczersze wyrazy współczucia oraz słowa wsparcia Rodzinie i Bliskim.

Pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Pokój Jego duszy!

» powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE