Nowa Huta Dlaczego Nie


Wyszukiwarka

Newsletter

Kliknij tutaj i wypełnij formularz jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach.

Aktualność
54. NH.DN!? - zaproszeń brak, sprzedaży biletów nie prowadzono

54. NH.DN!? - zaproszeń brak, sprzedaży biletów nie prowadzono

Organizatorzy cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! informują, że pula zaproszeń na koncert Andrzeja i Mai Sikorowskich została wyczerpana. Jednocześnie przypominają, że nie prowadzono sprzedaży biletów na wspomniany występ. Udział w koncercie jest bezpłatny, po okazaniu zaproszenia.

Wiosenna edycja cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!, z udziałem Andrzeja i Mai Sikorowskich odbędzie się 7 kwietnia 2018 o godz. 19.00 w teatrze Łaźnia Nowa. Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zwraca się z prośbą do osób, które posiadają zaproszenia i nie zamierzają ich wykorzystać, o zwrot do organizatorów lub nieodpłatne przekazanie chętnym do uczestnictwa w koncercie. Przypominamy, że próba odsprzedaży nieodpłatnych wejściówek może wiązać się z odpowiedzialnością karnoskarbową.


» powrót do listy aktualności...  |  zobacz wydarzenie...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE